AZETX

Witamy!

Trafiliście państwo na firmę, która pomoże Wam obniżyć koszty funkcjonowania działalności. Możemy dla Was poprowadzić biuro, w którym będziemy w stałym kontakcie z powierzoną grupą klientów. Jesteśmy specjalistami w zarządzaniu magazynem. Powierzając nam swoje produkty lub też półprodukty, zajmiemy się wyprodukowaniem z nich gotowych wyrobów, zapakujemy je zgodnie z państwa sugestią i doręczymy do klienta. Możemy przygotowywać dla państwa dokumentację magazynową oraz wszystkie dokumenty sprzedaży. Dzięki współpracy z agencją celną, możemy wysłać każdy ładunek; transportem morskim, kołowym a także lotniczym. Nasze ładunki docierają do każdego miejsca na świecie ! Specjalnie dla państwa możemy zająć się wyszukaniem najlepszego transportu a następnie koordynowaniem i opieką nad wysyłanym towarem.

7

DNI W TYGODNIU

24

GODZINY NA DOBĘ

365

DNI W ROKU

100%

ZADOWOLENIA

Zarządzanie Biurem

Oferujemy państwu usługę kompleksową szytą na miarę państwa potrzeb. Wspólnie z naszą firmą obniżycie swoje koszty zarządzania biurem oraz usprawnicie działalność swojej firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej na rynkach krajowych i zagranicznych staniecie się konkurencyjni w swojej branży. Z łatwością dostosujemy się do potrzeb panujących w państwa biznesie.

OFERTA

MAGAZYN

Dysponujemy dużym magazynem przygotowanym na składowanie każdego rodzaju towaru – od małych paczek poprzez towary na paletach aż po wózki i ponad gabaryty. Strefowy podział magazynu umożliwia przechowywanie towarów o różnych właściwościach i przeznaczeniu. Świadczymy usługi związane z prowadzeniem dokumentacji magazynowej. Dzięki naszym rozwiązaniom umożliwimy naszym partnerom podgląd lub możliwość wspólnej pracy w systemie on.line firmy Azetx. Teraz nie będzie ważne, czy towar znajduje się na magazynie w Twoim kraju, czy też będzie on bezpieczny na magazynie Azetx. W każdym momencie dzięki naszym rozwiązaniom stworzysz różnego rodzaju dokumenty dające możliwość pełnego podglądu historii i zmian stanów magazynowych lub operacji związanych z wybranym produktem.

OFERTA

OPAKOWANIA

Dzięki tej usłudze, możemy przygotować dla państwa każdy wymiar kartonów. Dodatkowym plusem jest możliwość wydruku dowolnego loga, napisu czy obrazu na kartonie. Nasze doświadczenie to wieloletnia współpraca z najbardziej wymagającymi klientami. Materiały promocyjne wykonujemy z papieru, kartonu i tektury falistej, jak również w połączeniu tworzyw sztucznych, drewna, metalu i innych. Specjalnie dla państwa, możemy wyprodukować każdy rozmiar, rodzaj a także kolor taśm do pakowania. Istnieje możliwość nadruku, loga, obrazu i dowolnego napisu na taśmie.

OFERTA

MATERIAŁY REKLAMOWE

Zakres usług naszej firmy obejmuję m.in wydruki wielkoformatowe, druki UV i wydruki z użyciem plotera termicznego 3D. Podczas wydruków wielkoformatowych korzystamy z maszyn firmy Roland, które są światowym liderem na rynku offsetowych maszyn drukujących. Druk UV to jedna z najnowocześniejszych technologii stosowanych na potrzeby druku wielkoformatowego. Drukować można praktycznie na każdym materiale, który jest płaski.
W naszej ofercie znajdą państwo bogaty wybór gadżetów reklamowych tj. kubki, smycze, koszulki, wizytówki, długopisy, ulotki i inne. Ponadto prowadzimy usługi laseru, cięcia i graweru. Laser wycina i graweruje plexi z dużą dokładnością, co pozwala wykonać precyzyjnie nawet bardzo mały detal. Dzięki laserowi można wykonać nawet najbardziej wyszukany element ozdobny.

OFERTA

IT

Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług informatycznych. W dobie globalizacji nie jest ważne, czy nasz klient jest w kraju, czy z drugiej strony świata. Poniżej w skrócie opisane wszystko na co możesz liczyć współpracując z nami:

- serwis komputerowy dla klientów, jeżeli masz problem z komputerem lub innymi programami, trafiłeś pod dobry adres.
- potrzebujesz zdalnej pomocy połącz się z nami,
- potrzebują kogoś, kto będzie sprawował opiekę informatyczną, wówczas możesz liczyć na doświadczoną grupę informatyków itDesk,
- chcesz stworzyć nową stronę www lub portal internetowy,
- potrzebujesz osoby do zajmowania się strategią marketingową w internecie, będziemy zarządzać budżetem i otwierać dla ciebie nowe kanały sprzedaży internetowej.

OFERTA

Jeżeli nie mamy usługi dedykowanej dla Ciebie w swojej ofercie napisz do nas, dostosujemy się do Twoich potrzeb !!!

Zadowolenie w 100%

Referencje

Góra